Ką reikia mokytis, norint tapti kariu?

Prancūzijos kariuomenę sudaro daugiau nei 215&nbsp000 aktyvių karių, suskirstytų į keturias skirtingas ginkluotąsias pajėgas: kariuomenę, oro ir kosmoso pajėgas, nacionalinį laivyną ir nacionalinę žandarmeriją. Kiekvienos ginkluotosios pajėgos turi savo personalą, savo komandas ir savo vaidmenis, nors jų pagrindinis tikslas išlieka tas pats: ginti šalį ir jos nacionalinius interesus. Vis dėlto sąlygos, taip pat išsilavinimas ir mokymas nėra vienodi norint tapti karininku. Tačiau tuomet kokios studijos reikalingos norint tapti kariu ?” Viską sužinosite šiame tinklaraščio įraše.

Kas yra kariu ?

karinis

Šaltinis: pexels-imprensa-agruban®

Kariškis yra vieno iš keturių kariuomenės korpusų, kurių visų tikslas yra tas pats : tarnauti prancūzų tautai, siekiant apsaugoti teritoriją, gyventojus ir ginti šalies interesus, narys. Žinoma, jie dirba kartu su armijos civiliais tarnautojais, t. y. armijoje dirbančiais civiliais asmenimis. Maža to, buvimas kariuomenėje tapo profesine veikla, už kurią kariai gauna mėnesinį atlyginimą. Dar daugiau, kariuomenė grindžiama hierarchine sistema, kitaip tariant, pagal rangus.

Bet pirmiausia, kad galėtum įstoti į kariuomenę, turi atitikti tam tikras sąlygas ir turėti tam tikrų savybių. Tada turite išlaikyti atrankos testą, po kurio sudaroma sutartis, kurios trukmė priklauso nuo konkretaus atvejo ir kuri gali būti pratęsiama. Po to seka studijos ir karinėms profesijoms pritaikytas mokymas. Galiausiai, kariuomenėje galima siekti karjeros, tačiau taip pat būtina toliau mokytis ir mokytis.

Kokie yra jos vaidmenys ?

military in action

                                    Šaltinis : daniel-stuben-unsplash

Kiekvienas kariuomenės korpusas turi savo funkcijas, tačiau jos nėra nepriklausomos viena nuo kitos.
Kad kariuomenės kariai gina Prancūzijos nacionalinę teritoriją ir interesus vykdydami vidaus ir išorės operacijas. Jie taip pat ramina ir sprendžia tarptautinius konfliktus. Kalbant apie Prancūzijos karinį jūrų laivyną, jis gina Prancūzijai priklausančias jūrų teritorijas ir teritorijas. Jis gali veikti bet kurioje pasaulio vietoje.

Vyriausybinių oro ir kosmoso pajėgų vaidmuo – rinkti informaciją ir žvalgybos duomenis, kad būtų galima numatyti veiksmus ir grėsmes. Jos taip pat padeda gyventojams stichinių ar kitokių nelaimių atveju. Galiausiai žandarmerija skirta vidaus reikalams. Kitaip
tariant, ji užtikrina gyventojų saugumą, saugodama ir stebėdama miestų ir kaimo vietoves.

Galiausiai, kariuomenės funkcijos yra kovoti lauke ir įsikišti į konfliktus naudojant ginklus ir įvairią įrangą. Todėl karys turi mokėti koordinuoti operacijas, būti informuotas apie visas situacijas, mokėti gerai vadovauti ir stebėti įrangos būklę.

Kvalifikacijos, reikalingos norint tapti kariu

karinių 
daiktų kolekcijos

Jei jus domina, galite pamatyti mūsų karinių daiktų kolekcijas apie karinį perteklių.

Taigi, norint tapti kariu, reikia turėti daug savybių, kad galėtumėte gerai atlikti savo misiją. Pirma, turite būti pasirengęs darbui atiduoti visą savo kūną ir sielą, todėl būkite ištikimas ir sąžiningas. Tuomet taip pat turite būti santūrus ir mokėti gerai valdyti stresą kritinėse ar nepaprastosiose situacijose. Be to, turite būti griežtas, metodiškas ir disciplinuotas. Galiausiai daugiau nei būtina komandinė dvasia, t. y. mokėti dirbti komandoje ir gyventi grupėje.

Reikalavimai stojant į kariuomenę

kariuomenės susirinkimas

Šaltinis: pexels-imprensa-agruban®

Norint tapti kariuomenės nariu, prieš kreipiantis į kariuomenę visų pirma reikia įvykdyti tam tikras sąlygas, iš kurių  štai jos:

  • Visi pretendentai turi būti Prancūzijos piliečiai 
  • Jūs turite būti nuo 17 iki 29 metų amžiaus, jei tai seržantai ; nuo 18 iki 32 metų karininkams ir nuo 17 iki 26 metų savanoriams ;
  • privalote būti puikios fizinės ir moralinės būklės
  • Turite dalyvauti gynybos diena ;
  • Neprivalomas diplomas seržantams, tačiau karininkams ir seržantams jis privalomas ;
  • Turi visas pilietines teises, todėl būti nubaustam ir būti nuteistam neleidžiama.

Reikalingas išsilavinimas norint tapti kariškiu

kariniai mokymai

Šaltinis: pexel-pixabay

Atrinkus ir išlaikius testus, norint siekti karinės integracijos, privalomos studijos, po kurių seka mokymai. Kiekvienai lygių rūšiai (3e, bac arba bac+), taigi ir kiekvienai rangų rūšiai, bus skirtos atskiros studijos, kad būtų galima integruotis į vieną iš trijų kariuomenės rūšių. Atkreipkite dėmesį, kad mokymas yra mokamas.

Į 3e lygį arba neturintiems diplomų galima patekti nekariams. Atrinktieji gali rinktis vieną iš armijos korpusų. Studijos ir mokymas vyks CFIM arba pradinio rengimo centre, skirtame seržantams. Tai truks nuo 4 iki 10 savaičių visiško pasinėrimo į militarizmo sritį. Nepaisant to, neturintieji diplomų negali stoti į oro ir kosmoso pajėgas.

Tiems, kurie turi bakalauro ar aukštesnįjį išsilavinimą, jie gali stoti į seržantų gretas. Jie žymi karinį vadovą, galintį vadovauti maždaug dešimčiai karių. Jų studijos ir mokymas vyks Padėjėjų mokykloje ir Aukštųjų kalnų karo mokykloje. Žinoma,
jie gali rinktis vieną iš keturių ginkluotųjų pajėgų rūšių.

Kiek tai susiję su bakalauro+2 ir aukštesnio lygio studijomis, jiems atviri karininkų laipsniai. Tai vyresnieji karininkai, galintys vadovauti iš šimtų vyrų ir moterų sudarytai grupei. Tačiau jums reikės išlaikyti nacionalinį stojamąjį egzaminą, nepriklausomai nuo to, kokį korpusą pasirinksite. Išskyrus tam tikrus atvejus, kai norima gauti bakalauro+3 ir aukštesnį išsilavinimą, pavyzdžiui, tapti kontraktiniu karininku. Būtent
Saint-Cyr karo akademijoje atrinktieji kelis mėnesius vykdys studijas ir mokymus.

Pirmiausia studijos bus skirtos įsisavinti pagrindinius kariuomenės gyvenimo principus, operacijų ir dislokavimo strategijas, kovos techniką, ginklų ir įrangos naudojimą ir daugelį kitų dalykų.

Kitame tekste papasakosime apie Viskas apie šlaunų dėklus

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *